Avenberg EXCLUSIVE 40L

TOP 19 v kategorii Zahradní sprchy

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Avenberg EXCLUSIVE 40L

Nový model zahradní sprchy se zvýšenou kapacitou na 40L Komfortní zahradní sprcha s velkým zásobníkem, luxusním vzhledem a sprchou na nohy. Ideální doplněk ke každému bazénu...
2 999 Kč
Doprava 399 Kč,Do měsíce
Doporučená nabídka Avenberg.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do měsíce • 1 varianta399 Kč95 % • 19 465 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Nový model zahradní sprchy se zvýšenou kapacitou na 40L

Ideální doplněk ke každému bazénu nebo do každé zahrady.

Využijte zdarma sluneční energii !

Solární sprchy Avenberg jsou designově navrženy tak, aby se staly vhodným doplňkem ke každému bazénu nebo zahrady a působily minimalistickým dojmem.

Solární sprcha Avenberg EXCLUSIVE 40L je vybavena velkým zásobníkem o objemu 40 litrů a pracuje na principu akumulační nádrže, která je ohřívána slunečním zářením na teplotu až 60 stupňů Celsia.

Solární sprcha tak zajistí dostatek teplé vody pro příjemné a komfortní sprchování venku a čerstvém vzduchu i pro vícečlenou rodinu.

Solární sprchy jsou především vyhledávány a používány všude tam, kde nemáte nebo není možné mít bazén. Jednak jako prostředek pro omytí a osvěžení, ale také jako výborný a levný zdroj teplé vody.

Solární sprchy jsou ideální pro použití k zahradním bazénům před koupáním. Do bazénu se tak dostane mnohem méně nečistot a ušetříte tak spousta energie při udržování bazénové vody, ale také bazénové chemie.

Parametry:

Luxusní vzhled se stříbrným panelem - tělo sprchy kulatého tvaru viz. hlavní obrázek (ostatní fotografie jsou ilustrační )

Velký akumulační zásobník s obsahem 40 litrů

Vyrobeno z ekologického a nezávadného PVC, v černé barvě  pro maximální využití sluneční energie

Páková směšovací baterie

Velká komfortní nastavitelná sprchová hlavice

Druhý kohoutek sloužící jako nožní sprcha

Připojení rychlospojkou k zahradní hadici

Kotvící patka z oceli

Výška 214 cm

Maximální pracovní tlak 3,5 bar

Návod na montáž a správné používání v českém jazyce je součástí každého balení.

Záruka 2 roky.

perfektní sprcha na zahradu

Krásná sprcha.

• V pohodě jsem sestavil
  • , zakoupeno v Avenberg.cz

Všude teče a přišla odrená ,bohužel až teď jsem to zjistil když jsem ji zprovoznil

• , zakoupeno v Avenberg.cz

Pro hodnocení produktu je příliš brzy, nestihl jsem sprchu nainstalovat a ani nebylo zatím dostatek sluníčka. Nevím tedy prakticky nic. mohu pouze popisovat dojmy z provedení, ale nevím jestli to bude použitelné. Zaujala mě cena a byl mi sympatický i obsah vody v tělese. Malinko mám obavu z toho, že velký obsah se bude i déle ohřívat a nakonec pro dva lidi je ten obsah spíš přepych.
    :-)