Hawaj UNO 38 L

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
sprchové sloupy
Výška
230 cm
Objem
38 l
Na hadici
ano
Materiál
plastové
Druh
solární

Parametry produktu

Typ
sprchové sloupy
Výška
230 cm
Objem
38 l
Na hadici
ano
Materiál
plastové
Druh
solární

Popis produktu

Popis

Rychle, snadno a ekologicky

Osprchovat se po práci na zahradě, po opalování, nebo když vylezete z bazénu, je tak snadné! Stačí si pořídit Solární sprchu Uno Hawaj 38 l černo-stříbrná. Jednoduchý, elegantní a hawajsky promyšlený design slouží zároveň jako zásobník vody i solární kolektor. Teplou vodu máte k dispozici rychle, ekologicky a bez zbytečně vynakládaných peněz na její ohřev. Teplotu vody si snadno regulujete pákovým kohoutkem. Slunce vám vodu spolehlivě ohřeje od dubna do září a někdy mnohem déle. Stačí sprchu umístit tam, kam sluneční paprsky dosáhnou nejdelší část dne a současně je chráněná před větrem. Ideální je třeba její poloha u živého či zděného plotu nebo domovní zdi. Výrazně tak snížíte dobu k ohřevu vody.  

Solární sprcha Hawaj Uno 38 l černo-stříbrná je zařízením, který Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Tento alternativní ohřev s sebou nepřináší žádné finanční náklady. Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor, který působením slunečních paprsků vodu ohřívá. Teplotu vody si určíte sami díky pákovému kohoutku s regulací přívodu teplé/studené vody.  

Jedná se o zcela ekologický způsob, jak získat teplou užitkovou vodu bez vynaložení finančních prostředků na její ohřev. Solární sprchu lze využívat zhruba od dubna do září, při příznivém počasí samozřejmě i déle. Doporučujeme její umístění v takové části zahrady, kam slunce svítí největší část dne a zároveň bude sprcha chráněna před větrem – například umístění na slunném místě před živým plotem nebo zídkou. Tím snížíte dobu potřebnou k ohřevu vody. Jednoduchý, elegantní vzhled tohoto výrobku umožní velmi dobře začlenit solární sprchu do Vašeho exteriéru.  

Pokud se nechcete vzdát po koupání v bazénu teplé sprchy, pak je solární sprcha pro Vás to pravé.

Technické parametry

Nádrž na 38 l vody

  • Výška sprchy: cca 215 cm
  • Průměr sprchy: 16 cm
  • Průměr sprchové hlavice: 15 cm
  • Rozměr základny: 22 x 22 cm
  • Materiál: UV odolný plast

Relaxační sprchová hlavice

Dlouhá sprchová hlavice

Separátní kohoutek na umývání nohou

Možnost pevné montáže

Jednoduché napojení na zahradní hadici

  • Barva: Černo-stříbrná
  • Velikost balení: 230 x 23,5 x 26 cm

 

Parametry 

Název parametru

Hodnota

Hmotnost: 10.5 Kg

Délka prodloužené trubky ke sprchové hlavici: 35 cm

Velikost balení: 230 x 23,5 x 26 cm

Materiál:

UV odolný plast

Rozměr základny: 22 x 22 cm

Průměr sprchové hlavice: 15 cm

Průměr sprchy: 16 cm

Výška sprchy: cca 215 cm

Objem vody v nádrži: 38 litrů  

Solární sprchy jsou dodávány s návodem pro montáž a veškerým příslušenstvím - separátní kohoutek na oplach nohou, izolační páska, 4 úchyty (4 otvory + 4 šrouby) do pevného podkladu (beton atd.) a napojení na hadici. Jedná se o rozměrově prostorné zboží, které je přepravováno kurýrní službou. 

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.