Planet Pool Aluminium 65797 od 12 490 Kč - Heureka.cz

Planet Pool Aluminium 65797

TOP 33 v kategorii Zahradní sprchy

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Planet Pool Aluminium 65797

Solární sprcha Planet Pool Aluminium Hliníková solární sprcha s XXL zásobníkem o objemu 38 l a velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající...
12 490 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Nejlevnější Zboží.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma98 % • 2 537 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Solární sprcha Planet Pool Aluminium Hliníková solární sprcha s XXL zásobníkem o objemu 38 l a velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
sprchové sloupy
Výška
218 cm
Objem
38 l
Na hadici
ano
Hmotnost
15 kg
Materiál
hliníkové
Druh
solární

Parametry produktu

Výrobce
Typ
sprchové sloupy
Výška
218 cm
Objem
38 l
Na hadici
ano
Hmotnost
15 kg
Materiál
hliníkové
Druh
solární

Popis produktu

Solární sprcha Planet Pool Aluminium

Hliníková solární sprcha s XXL zásobníkem o objemu 38 l a velkou sprchovací hlavicí, která zajišťuje příjemné sprchování připomínající lehký letní deštík. Sprcha je vyrobena z hliníku a nerezu, má kovovou pákovou baterii a je vysoká 218 cm. Je vybavena praktickým kohoutkem na oplach nohou. Celkově je sprcha velmi kvalitně zpracována a má luxusní vzhled. Připojení na přívod vody je velmi jednoduché pomocí hadicové rychlospojky (součástí balení).

Solární sprcha je ideální zdroj teplé vody bez použití elektřiny. Voda je v solárním zásobníku jednoduše ohřívána sluníčkem až na 60°C. K tomu přispívá i černé provedení sprchy. Sprcha je vybavena mísící pákovou baterií, abyste si nastavili teplotu vody, která vám bude vyhovovat.

Montáž sprchy je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Solární sprcha se připevní k podkladu pomocí 4 šroubů, které jsou součástí balení. Pak už stačí připevnit zahradní hadici a je to hotové. Pokud nechcete sprchu připevňovat k zemi, můžete ke sprše dokoupit podlahový podstavec a připevnit k sprchu k němu. Pokud je podstavec dostatečně velký (např. Podstavec k solární sprše Planet Pool), zajistí samonosnost sprchy a není ho potřeba více kotvit. Podstavec je praktickým doplňkem k solární sprše – je protiskluzový, bezpečný a s odtokem vody. Sprchu připevněnou k podstavci lze snadno přenést na jiné místo v zahradě.

Sprcha slouží nejen pro osvěžení, ale doporučujeme se osprchovat před každým koupáním ve vašem bazénu. Do vody se pak dostává méně nečistot, což snižuje spotřebu bazénové chemie a potřebu péče o bazén.

Abyste vše dotáhli k dokonalosti, doporučujeme pořídit i podstavec pod sprchu, který má mnoho výhod. Sprcha bude na rovném povrchu, zajistí Vám čisté nohy a zamezíte znečištění bazénu.

Veškeré příslušenství v podobě krycích či solárních folií, filtrací, vysavačů, solárních sprch, bazénových ohřevů, schůdkům k bazénu a jiného příslušenství pro bazény a vířivky zde na tomto odkazu. Doporučujeme i novinku pro letošní sezonu - náhradní bazenové folie.

Parametry:

Materiál hliník, nerez

Použití k bazénu i do zahrady

Objev solárního zásobníku 38 l

Max. teplota vody 60°C

Výška sprchy  218 cm

Váha 15 kg

Velikost sprchovací hlavice 15 x 15 cm

Velikost základny 18 x 25 cm

Barva černá, stříbrná

Regulace poměru studené a teplé vody ano

Kohoutek na oplach nohou ano

Připojení na zahradní hadici ano, součástí balení

Kotvení kotvící šrouby, součástí balení

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.